Ibiki

27. října 2009 v 20:27 | Jenny |  Ibiki
Ibiki je zkoušející v prvním testu Chuuninské zkoušky. Má spousty četných jizev na obličeji. Ibiki slouží jako hlavní specialista na mučení a vyslýchání pro ANBU v Listové vesnici. Ibiki byl sám kdysi v minulosti mučen, což je vidět na jeho tváři, která je posetá jizvami a na lebce má otvory po šroubech. Jizvy na jeho tvářích a otvory po šroubech jsou také důkazem toho, že Ibiki dokáže snášet fyzickou bolest, aniž by prozradil informace nepříteli.
Ibiki se jako velící důstojník ANBU, Listových mučících a vyslýchacích jednotek, spoléhá na své schopnosti mučení mysli. Má kompletní znalost lidské psychologie a útočí na lidi tím, že se jim snaží dostat do mysli a získat kontrolu nad jejich duchem. Je také popisován jako sadista, protože způsobuje lidem utrpení a nemusí k tomu používat fyzickou bolest.
Má bratra jménem Idate který utekl z Konohy.O svém bratrovi si myslel že už nežije protože jak ho naposledy viděl byl v hořící budově.Když se zase spolu setkli Ibiki řekl že žádného bratra nemá ale i přesto věděl že je to Idate jeho mladší bratr.
Jutsu:
netuším xD

Obrázky:


Fuej...chudák...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama